Gardūs skanėstai šunims – kur įsigyti

Gardūs skanėstai šunims. Šuns įsigijimas suteikia labai daug džiaugsmo, leidžia įsitikinti ištikima augintinio draugyste, juoktis iš keturkojo krečiamų eibių, drauge leisti laiką ir patirti daug kitų malonių akimirkų. Nenuostabu, jog mylėdami savo augintinį jį norime lepinti. O geriausias būdas tai padaryti, žinoma, duoti šį tą skanaus. Tad pakalbėkime apie skanėstus šunims: kokius rinktis ir kur geriausia pirkti.

Gardūs skanėstai šunims

Gardūs skanėstai šunims

Skanėstai: būtinybė ar galimybė palepinti?

Šunų skanėstai tikrai nėra būtinybė, kurią reikėtų įtraukti į keturkojo racioną, tačiau sutikite, juk malonu savo mylimam augintiniui duoti kažką, ką jis labai mėgsta. Skanėstas yra puikus variantas, jei bus pasirinktas teisingai. O drauge galima paminėti, kad tai – ne tik malonumas šuniukui, tačiau ir nauda: skanėstai paprastai patenkina graužimo poreikį, mitybą papildo svarbiomis medžiagomis, motyvuoja augintinį už atliktas komandas ir pan. Taigi Jūsų uždavinys – pasirinkti tinkamą, sveiką ir saugų skanėstą savo keturkojui.

Naudinga pasidomėti:

Sudėtis – vienas iš svarbiausių dalykų

Skanėstas turi būti ne tik skanus šuniui, tačiau ir naudingas, todėl atsižvelgti į sudėtį, įvertinti ingredientus labai svarbu. Prioritetą teikite tiems, kurių sudėtyje yra kuo daugiau mėsos ir kuo mažiau įvairių priedų. Produktai, esantys skanėsto sudėtyje, turėtų būti lengvai virškinami, kad tiktų ir virškinimo, žarnyno problemų turintiems keturkojams. Nesirinkite skanėstų su dirbtiniais konservantais ir kitais nepageidaujamais priedais. Jei domėjotės šunų mityba, tai žinote, kad jie sunkiau virškina grūdus, todėl venkite ir gardėsių su grūdais arba rinkitės tokius, kuriuose grūdų būtų minimalus kiekis. Dideli cukraus bei riebalų kiekiai šunų skanėstuose taip pat nelabai pageidaujami. Dar vienas aspektas – atkreipkite dėmesį į mineralus, vitaminus bei kitas vertingas medžiagas – jų skanėsto sudėtyje turėtų būti pakankamas kiekis.

Nepatiko skanėstas? Nenuleiskite rankų

Kai sakome „skanėstas“, atrodo, jog neskanus jis tikrai negali būti. Tačiau kaip ir mums ne visi skanėstai patinka, taip ir kiekvienas keturkojis turi savo skonį. Tad nenustebkite, jei parinktas gardėsis Jūsų augintiniui tiesiog nepatiks. Verta išbandyti kelis skirtingus ir atrasti tai, kas Jūsų šuniui patiks labiausiai.

Gardūs skanėstai šunims – Kur pirkti?

Svarstydami, kur įsigyti gerų skanėstų šuniui, prioritetą teikite specializuotoms parduotuvėms: fizinėms arba elektroninėms. Tiesa, pastarasis variantas – pirkti internetu – vis labiau mėgiamas ir tai nestebina. Pirkdami internetu Jūs vienoje vietoje turėsite didžiulį pasirinkimą, galėsite lyginti kainas, pirkti bet kuriuo paros metu – tada, kada patogiausia Jums.

Skanėstai ir šunų maistas internetu – patogu, greita ir labai efektyvu taupant savo laiką.

Šunų maistas